Domaća ekipa je u prvoj četvrtini sjajno odgovorila na neraspoloženost Tamiša u napadu, postižući poene iz mogućih i nemogućih pozicija. Imali su 8 poena prednosti nakon prvog perioda.

Posle lošeg starta meča očekivalo se da će izabranici Bojana Jovičića pojačati nivo koncentracije u napadu i agresivnost u odbrani. Trojkama Vitkovića i Mitrovića naš tim je imao prvo vođstvo na meču (26:29).Međutim Dimić i Marinović su pogađali sa linije penala i van linije za tri poena, te je Borac vodio na poluvremenu 37:33.

U trećeoj četvrtini domaći su završili posao, kompletno nadigravši Pančevce. Problem sa faulovima Kneževića i loša partija Smiljanića su potvrdili trijumf sjajne ekipe Borca. U porazu se istakao kapiten Vitković sa 16 poena.