Nakon ovog meča obe ekipe imaju 12 pobeda u 22 odigrana meča, te im matematički za Superligu fali još po jedna pobeda.

Zlatibor je, iako oslabljen, bolje ušao u meč i pravio ozbiljne probleme Tamišu skakajući izuzetno dobro u napadu. Ofanzivni skokovi su im omogućavali napad na neorganizovanu odbranu domaćina i samim tim lagane poene. Pančevce je u igri održavao neverovatni Jereminov, koji je trojkama sa 8 i 9 metara demoralisao odbranu Zlatibora. Ipak su gosti bili tim koji je na veliki odmor otišao sa 12 poena prednosti (38:50).

Domaći navijači su se nadali da će drugo poluvreme ličiti na ono kao u Užicu, gde su puleni Bojana Jovičića pokazali karakter i preokrenuli rezultat. Energija Saše Radovića u odbrani je dala život Pančevcima i ubrzo je meč bio na samo par poseda. Međutim odlični Krsto Bjelica je imao odgovor na svaki pogodak Tamiša, bio je nerešiva enigma njihovu odbranu. Postigao je 28 poena uz 6 asistencija. U četvrtoj četvrtini su rutinski zadržali prednost i proslavili vrednu pobedu na vrućem parketu u Pančevu. Već pomenuti Bjelica je bio najzapaženiji pojedinac u redovima Zlatibora, dok se u ekipi Tamiša istakao Knežević sa 17 poena.