U prvom poluvremenu mogla se videti izjednačena igra. U prvoj četvrtini obe ekipe su bile efikasne, pa je rezultat na kraju prvog perioda bio 26:25. Domaćine je poenterski predvodio sjajni Simić.

U ekipi Tamiša dobru igru prikazalu su Rhodes i Prlja. U drugoj četvrtini timovi su zaigrali čvršću odbranu. Tamiš je bio malo efikasniji, pa je rezultat na poluvremenu bio nerešen (43:43).

U drugom poluvremenu, Tamiš nije ličio na ekipu iz prvog poluvremena. Kolubara je zaigrala dosta agresivnije, Amerikanac Pen je vezao nekoliko poena u tandemu sa Čvorovićem, dok Tamiš nije uspevao da postigne poene u napadu. U treæoj četvrtini rezultat je bio 27:5.

Prednost Kolubare iz treće četvrtine bila je nedostižna za izabranike Bojana Jovičića. Kolubara je rutinski privela meč kraju. Na kraju, Lazarevčani su slavili 91:60.

Tamiš ima skor 4-11.