Tamiš je odlično otvorio utakmicu. Smiljanić i Radović su bili na svom nivou. Nekoliko izgubljenih lopti i promašenih zicera, koštalo je ekipu Bojana Jovičića da stekne osetniju prednost. Sličan scenario je viđen i u drugoj četvrtini, u kojoj su domaćini imali velike probleme sa šutem za tri poena.

Tamiš je početkom drugog poluvremena poveo sa 9 poena prednosti (36-45) ali je ubrzo Slodes uspeo da sustigne rivala i poslednju četvrtinu uđe sa minimalnom prednošću. U poslednjoj deonici je pružena sjajna igra domaćina. Bivši igrači Tamiša Hristov i Vasić pogodili su gotovo sve u poslednjoj četvrtini. Opterećeni faulovima, igrači Tamiša nisu mogli da odigraju agresivnu odbranu do kraja utakmice. Poslednju šansu da ostanu u meču Pančevci su propustili pri rezultatu 68:63, kada je Pavićević promašio zicer za priključak. Slodes je do kraja utakmice pogodio još nekoliko trojki i na kraju slavio 81:69.

Tamiš u sledećem kolu, u četvrtak od 18 sati dočekuje Novi Pazar.