Košarkaši Tamiša izgubili su od ekipe Zlatibora rezultatom 69:61. Ovaj meč obeležile su veoma čvrste odbrane i mnogobrojni promašaji iz igre oba tima. Tamiš je imao dva pogotka više iz igre ali je Zlatibor to nadoknadio sa čak 20 pogođenih slobodnih bacanja.

Prva četvrtina je nagovestila neizvesnost ovog meča. Zlatibor je dobro kažnjavao izgubljene lopte gostiju i probleme sa faulovima prvog centra Tamiša. 18:13 je bio rezultat u korist domaće ekipe na kraju prvog perioda.

U drugoj četvrtini Zlatibor je dostigao najvećih 11 poena razlike.Tamiš se vratio na samo 3 poena zaostatka, ali se domaća ekipa opet rezultatski odlepila. Na poluvremenu su vodili 9 razlike.

U drugom poluvremenu igrači Tamiša izgledali su mnogo motivisanije što je donelo vidne rezultate. Počeli su da pogađaju za tri poena, a poenima Petra Balovića su posle dužeg vremena opet imali rezultatsku prednost. Treća četvrtina završena je rezultatom 50:52 u korist Tamiša.

Većinom četvrte četvrtine utakmica je bila na jedan posed. Tamiš se trojkom kapitena Vitkovića odlepio na 4 poena razlike što je bilo najveće vođstvo Pančevaca. Međutim, Bogdan Riznić je uzvratio trojkom i vratio utakmicu na jedan poen razlike. Veličković je vratio prednost Zlatiboru i Tamiš je imao priliku da uzvrati, ali je loše dodavanje Savića presekao Nemanja Gudžić i zakucavanjem je svojoj ekipi doneo 3 poena prednosti. Tačku na ovu utakmicu stavio je Veličković koji je na 27 sekundi do kraja postigao trojku.