Uzičani su bolje započeli meč, međutim domaća ekipa nakon dva pogotka uz faul Ilkića preuzima kontrolu nad utakmicom. Tamiš je imao solidnu prednost na poluvremenu 47:41. Gosti su i drugo poluvreme započeli kao i prvo, spustivši prednost Pančevaca na samo poen prednosti nakon uspešno izvedenih slobodnih bacanja Tadije Tadića (47:46). Tamiš je uzvratio serijom 10:0 u kojoj su za tri poena precizni bili Smiljanić i Mitrović, a poene na obruču su doneli Ilkić i Knežević.

Nakon te serije prednost domaćeg sastava je rasla i u pojedinim trenucima iznosila 19 poena razlike. Sloboda je u poslednjih nekoliko minuta ublažila poraz i meč je mirno priveden kraju.

Najbolji pojedinci susreta u domaćoj ekipi bili su Smiljanić sa 20 poena i Ilkić sa 17 i 6 asistencija.

U narednom kolu Tamiš gostuje Megi, dok Sloboda dočekuje Partizan.