Ova pobeda Pančevcima donosi učinak od 11 pobeda i 9 poraza i 5. mesto na tabeli. Što se Vojvodine tiče, pretrpeli su drugi poraz u nizu i imaju učinak od 8 pobeda i 12 poraza.

Prva četvrtina je bila klasično “odmeravanje snaga” gde ni jedna ekipa nije imala neku ozbiljnu prednost. Posle prvih deset minuta Tamiš je vodio rezultatom 21:23. U drugoj četvrtini gosti pred veliki odmor razliku dižu na deset poena prednosti.

U drugom poluvremenu usledilo je pravo deklasiranje domaćina, naime Pančevci su treću četvrtinu dobili rezultatom 10:23 i tu rešili pitanje pobednika. Tamiš je dolazio do obruča domaćih kako god je hteo, a o tome govori i podatak da su postigli čak 68 poena u reketu. U četvrtoj četvrtini su rutinski zadržali prednost i proslavili treću pobedu u nizu.

Aleksa Stojanović je bio najzapaženiji pojedinac u ekipi Vojvodine sa 14 postignutih poena. Za Pančevce najbolji strelac je bio Smiljanić sa 19 poena.